Kontakt

För oss är det självklart att assistansen alltid utgår från hur kunden vill att den utförs. Vi fokuserar också på våra medarbetare då de är det värdefullaste vi har.

POSTADRESS

Box 12039, 720 12 Västerås

TELEFON

021 – 480 60 00

E-MAIL

kontakt@azaleacare.se

SOCIAL MEDIA

Facebook

Västerås

BESÖKSADRESS

Sjöhagsvägen 2, 721 32 Västerås

POSTADRESS

Box 12039, 720 12 Västerås

Karlstad

BESÖKSADRESS & POSTADRESS

Jungmansgatan 9, 652 28 Karlstad

  • Johan Djos
    Johan Djos Verksamhetschef

    Utbildad personalvetare med flerårig erfarenhet som personlig assistent och verksamhetschef inom personlig assistans.

    johan.d@azaleacare.se
    070 – 165 90 13

  • David Möller
    David Möller Verksamhetschef

    Utbildad personalvetare med flerårig erfarenhet som personlig assistent och verksamhetschef inom personlig assistans, både kommunalt och privat. Även arbetat som handläggare på Försäkringskassan samt Arbetsförmedlingen.

    david@azaleacare.se
    079 – 100 10 75

  • Ann-Christin Asp
    Ann-Christin Asp Verksamhetschef

    Mer än 20-års erfarenhet inom vård och omsorg, senast som Gruppledare inom personlig assistans.

    ann-christin@azaleacare.se
    079 – 100 08 80

Norrköping

BESÖKSADRESS & POSTADRESS

Korsgatan 2E, 602 33 Norrköping
(Kontorshotell Tuppen)

  • Ewa-Lena Leonardsson
    Ewa-Lena Leonardsson Verksamhetschef

    Utbildning och erfarenhet från arbete med barn med särskilda behov, över 25-års erfarenhet som verksamhetschef inom personlig assistans.

    ewa-lena@azaleacare.se
    070 – 165 90 20

  • Viveca Larsson
    Viveca Larsson Verksamhetschef

    Filosofie kandidat i pedagogik, studie och yrkesvägledarexamen, över 30 års erfarenhet av assistans.

    viveca@azaleacare.se
    079-102 35 10

Mora – Filial kontor

BESÖKSADRESS

Vasagatan 14, 792 32 Mora