Kontakt

För oss är det självklart att assistansen alltid utgår från hur kunden vill att den utförs. Vi fokuserar också på våra medarbetare då de är det värdefullaste vi har.

POSTADRESS

Box 12039, 720 12 Västerås

TELEFON

021 – 480 60 00

E-MAIL

kontakt@azaleacare.se

SOCIAL MEDIA

Facebook

Västerås

BESÖKSADRESS

Sjöhagsvägen 2, 721 32 Västerås

POSTADRESS

Box 12039, 720 12 Västerås

Karlstad

BESÖKSADRESS & POSTADRESS

Jungmansgatan 9, 652 28 Karlstad

  • Sofie Heidenvall
    Sofie Heidenvall Verksamhetschef

    Kandidatexamen inom idrottsvetenskap med flerårig erfarenhet som personlig assistent och verksamhetschef inom personlig assistans.

    sofie@azaleacare.se
    079-100 30 70

  • Johan Djos
    Johan Djos Verksamhetschef

    Utbildad personalvetare med flerårig erfarenhet som personlig assistent och verksamhetschef inom personlig assistans.

    johan.d@azaleacare.se
    070 – 165 90 13

  • Johan Larsson
    Johan Larsson Verksamhetschef

    Utbildad personalvetare med flerårig erfarenhet som personlig assistent och verksamhetschef inom personlig assistans.

    johan@azaleacare.se
    070 – 165 90 12

Norrköping

BESÖKSADRESS & POSTADRESS

Ståthögavägen 38, 602 23 Norrköping

  • Ewa-Lena Leonardsson
    Ewa-Lena Leonardsson Verksamhetschef

    Utbildning och erfarenhet från arbete med barn med särskilda behov, över 25-års erfarenhet som verksamhetschef inom personlig assistans.

    ewa-lena@azaleacare.se
    070 – 165 90 20

  • Liselotte Vilén
    Liselotte Vilén Verksamhetschef

    Utbildning och erfarenhet från arbete inom psykiatri, över 20-års erfarenhet som verksamhetschef inom personlig assistans.

    liselotte@azaleacare.se
    070 – 165 90 21

Mora – Filial kontor

BESÖKSADRESS

Vasagatan 14, 792 32 Mora