Kontakt

För oss är det självklart att assistansen alltid utgår från hur kunden vill att den utförs. Vi fokuserar också på våra medarbetare då de är det värdefullaste vi har.

POSTADRESS

Box 12039, 720 12 Västerås

TELEFON

021 – 480 60 00

E-MAIL

kontakt@azaleacare.se

SOCIAL MEDIA

Facebook

Linköping

POSTADRESS

Garnisonsvägen 30, 587 50 Linköping

  • Salla Koistinen
    Salla Koistinen VD

    Magisterexamen inom folkhälsovetenskap respektive ledarskap, 10 års erfarenhet som chef inom vård- och omsorg i både kommunal och privat regi.

    salla@azaleacare.se
    070 – 165 90 14

Västerås

BESÖKSADRESS

Sjöhagsvägen 2, 721 32 Västerås

POSTADRESS

Box 12039, 720 12 Västerås

Karlstad

BESÖKSADRESS & POSTADRESS

Jungmansgatan 9, 652 28 Karlstad

  • Sofie Heidenvall
    Sofie Heidenvall Verksamhetschef

    Kandidatexamen inom idrottsvetenskap med flerårig erfarenhet som personlig assistent och verksamhetschef inom personlig assistans.

    sofie@azaleacare.se
    079-100 30 70

  • Johan Djos
    Johan Djos Verksamhetschef

    Utbildad personalvetare med flerårig erfarenhet som personlig assistent och verksamhetschef inom personlig assistans.

    johan.d@azaleacare.se
    070 – 165 90 13

  • Johan Larsson
    Johan Larsson Verksamhetschef

    Utbildad personalvetare med flerårig erfarenhet som personlig assistent och verksamhetschef inom personlig assistans.

    johan@azaleacare.se
    070 – 165 90 12

Norrköping

BESÖKSADRESS & POSTADRESS

Ståthögavägen 48, 602 23 Norrköping

  • Ewa-Lena Leonardsson
    Ewa-Lena Leonardsson Verksamhetschef

    Utbildning och erfarenhet från arbete med barn med särskilda behov, 25-års erfarenhet som verksamhetschef inom personlig assistans.

    ewa-lena@azaleacare.se
    070 – 165 90 20

  • Liselotte Vilén
    Liselotte Vilén Verksamhetschef

    Utbildning och erfarenhet från arbete inom psykiatri, 20-års erfarenhet som verksamhetschef inom personlig assistans.

    liselotte@azaleacare.se
    070 – 165 90 21

Borås

BESÖKSADRESS & POSTADRESS

Fabriksgatan 11, 503 38 Borås

  • Marcus Robertsson
    Marcus Robertsson Verksamhetschef

    Utbildning och närmare 20 års erfarenhet från vård och omsorg. Under de senaste 7 åren som gruppchef och vidare som verksamhetschef inom personlig assistans.

    marcus@azaleacare.se
    079-100 80 03

Mora – Filial kontor

BESÖKSADRESS

Vasagatan 14, 792 32 Mora